В Енергодарі зведуть храм УГКЦ

09.11.2017 12:33 0

В Енергодарі зведуть храм УГКЦ

Міська рада Енергодара виділила земельну ділянку під будівництво греко-католицького храму. До останнього часу віряни УГКЦ молилися у приватному помешканні, а згодом переселилися у 40-ка метрове приміщеня торгівельного центру «Козацький».

Як інформує прес-слуба Донецького екзархату УГКЦ у цій капличці на Богослужіння та зустрічі збираються півстотні місцевих греко-католиків. При храмі УГКЦ також діє спілка «Матері в молитві» та Молодь Христова».

«Розширення стало необхідністю, а будівництво храму – не просто мрією, а потребою», - каже священик Олександр Варницький.

В Енергодарі зведуть храм УГКЦЗа його словами, парафія отримала дозвіл на виділення земельної ділянки і зараз іде процес створення проекту. За задумом представників релігійної громади, споруда має поєднати традиції західноукраїнської церковної архітектури та козацької.

«Також нам вкрай необхідне приміщення, в якому будуть проводитись зустрічі, різноманітні заходи, де розташується омріяна недільна школа тощо. Це все за проектом розміститься на цокольному поверсі, а вже вище розміститься приміщення для Богослужінь», - зазначив священнослужитель.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/68926/

Следующая новость
Предыдущая новость

Жидкий лазер для депиляции Купить надежные стальные двери Изготовление мебели по индивидуальным размерам Єпископ УПЦ розповів на Міжпарламентській асамблеї православ’я про церковні проблеми в Україні Поляки відреставрують низку архітектурних пам’яток Львова

Публикации