В Елладській Православній Церкві нові єпископи

10.02.2018 21:50 9

Священний Синод Елладської Православної Церкви 7 лютого обрав нових єпископів. Як повідомляє "Седмиця" з посиланням на грецьке інформаційне агентство "Ромфея", на єпископське служіння покликаний архимандрит Констанцій (Панайотакопулос).

Після архиєрейської хіротонії йому буде присвоєно титул єпископа Андрусійського.

Синод Елладської Православної Церкви також обрав нового митрополита Манійського – ним став архимандрит Хризостом (Папатанассіу). Обраний митрополит є главою секретаріату Афінського Архієпископа і проповідником Афінської митрополії. Архимандрит Хризостом (Папатанасіу) при голосуванні отримав 61 голос, інший претендент – архимандрит Симеон (Ламбринак) отримав 18 голосів.

Обраний митрополит Манійський Хризостом (Папатанасіу) народився в Афінах у 1950 році. Закінчив юридичний і теологічний факультети Афінського університету. Вдвідував університети Парижа (Сорбонна) та Женеви. Має ступінь доктора канонічного права Афінського університету. У 2000 р. був висвячений у сан єродиякона та єромонаха, після чого возведений у сан архимандрита.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/orthodox_world/70050/

Следующая новость
Предыдущая новость

Торговое оборудование Календарь православных праздников на апрель 2018 Волонтери передали Святогірській лаврі 10 тон гуманітарної допомоги для переселенців Дымоходы для разных видов твердотопливных котлов Католики і православні спільно пом'янули 74-ту річницю трагічних подій на Волині

Публикации