В Боснії віднайшли реліквію з підписом митрополита УГКЦ Андрея Шептицького

16.07.2019 13:40 0

В Боснії віднайшли реліквію з підписом митрополита УГКЦ Андрея Шептицького

У місті Баня-Лука, що в північній Боснії, віднайшли реліквію з підписом митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Про це на Facebook повідомив синкел у справах монашества у Львівській архієпархії УГКЦ Юстин Бойко, пише Гал-інфо.

"Антимінс підписаний митрополитом Андреєм Шептицьким 11 квітня 1913 року, на якому досі служиться Літургія на престолі у Баня Луці", - написав він.

Довідка:

Антимінс - це освячена хустина із зашитою частинкою мощів святих на престолі. На антимінсі звершується під час св. Літургії таїнство Євхаристії. Без антимінса не можна служити св. Літургії.

Антимінси з'явилися тоді, коли стало потрібно правити Літургію поза храмом, у похідних умовах. Престол доводилося заміняти переносним столиком або просто дошками. Освященний антимінс з мощами у такому разі заміняв собою Престол, звідси й походить його назва.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/history/76525/

Следующая новость
Предыдущая новость

Священики УПЦ відвідали полонених українських військових Бетономешалка - устройство и применение Характеристика имплантации зубов Сайт мегаразвлечений и суперпризов Поиск разных вакансий в Одессе

Публикации