В академії УПЦ КП провели круглий стіл про Типікон і суперечності сучасної богослужбової практики

02.05.2018 21:03 3

В академії УПЦ КП провели круглий стіл про Типікон і суперечності сучасної богослужбової практики

У роботі круглого столу, який відбувся в академії всьоме, взяли участь професори та викладачі кафедри, аспіранти та студенти КПБА, а в режимі відеоконференції – представники усіх закладів вищої духовної освіти УПЦ Київського Патріархату. Модератором наукового зібрання був перший проректор КПБА, професор протоієрей Олександр Трофимлюк.
Зі вступним словом до присутніх звернувся завідувач кафедри церковно- історичних і практичних дисциплін КПБА, кандидат наук з богослів’я, доцент Святослав Чокалюк.
На засіданні були заслухані такі доповіді: декана Богословського факультету Київської православної богословської академії, кандидата наук з богослів’я, кандидата філологічних наук, доцента Олександра Мирончука «Деякі особливості богослужіння Страсного і Світлого тижнів на Святій Горі Афон», методиста Богословського відділення Київської православної богословської академії при філософсько-теологічному факультеті Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, кандидата наук з богослів’я, кандидата історичних наук, доцента протоієрея Миколи Лагодича «Проблема календаря в практиці помісних Православних Церков: канонічні засади, історичний досвід, можливості впровадження», викладача Рівненської духовної семінарії, члена Богослужбово-календарної комісіїї УПЦ Київського Патріархату протоієрея Миколи Капітули «До питання про Чашу на літургії Ранішосвячених Дарів у світлі нещодавніх рішень Православної Церкви в Америці», викладача Волинської православної богословської академії протоієрея Василя Клочака «Суперечність звершення вечірнього чину літургії Ранішосвячених Дарів у ранішній час», аспіранта Київської православної богословської академії Єфима Фурсенка «Історико-літургічний аналіз мироваріння».
Під час засідання між учасниками круглого столу відбулася жвава дискусія.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Грузоперевозки в Киеве по самым выгодным тарифам в городе Богослужения в храме Спиридона Тримифунтского в Минске У храмах УПЦ КП відбувся флешмоб «Соборне многоліття», присвячний 95-й річниці Собору УАПЦ Элитная косметика 3lab Семинар для йогов по технике медитации Випассана

Публикации