В Адвентистському агентстві допомоги та розвитку в Україні провели стратегічне планування на п’ять років

15.09.2017 13:03 6

В Адвентистському агентстві допомоги та розвитку в Україні провели стратегічне планування на п’ять років

Особливим запрошеним гостем зустрічі став директор ADRA Австрії Марсель Вагнер. Він є одним з кращих спеціалістів щодо розвитку внутрішньої роботи у Міжнародній благодійній організації ADRA. За роки своєї діяльності він сприяв налагодженню роботи офісів організації у понад 60 країнах світу, в тому числі таких проблемних, як Афганістан та Сомалі. На основі визначених слабких та сильних сторін, а також можливостей і загроз разом з Марселем Вагнером був сформований новий вектор роботи ADRA України.
Організація в основному займалася невідкладною допомогою для людей, що опинилися у складній ситуації через збройний конфлікт на сході України. Очікується, що у найближчі п’ять років ADRA України направить свою діяльність на проекти розвитку.
Планується акцентувати роботу на проведенні тренінгів, навчань з підвищення кваліфікації та подальшому працевлаштуванні людей, що втратили роботу. Вагомим напрямом мають стати проекти з розвитку сільських територій, впровадження нових технологій, енергозбереження, переробки сміття та підтримки медичних закладів для вразливих категорій населення.
Всесвітня організація ADRA працює у 134 країнах світу вже понад 60 років та об’єднує кілька тисяч штатних співробітників та волонтерів.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

В Херсоне при участии властей открыли мемориал рабби Гилеля из Парича Глава РПЦЗ путешествует по Крыму, который считает российским Суд ще раз відмовив Івано-Франківській міськраді у справі з храмом УПЦ Лучшие похоронные услуги по приемлемой стоимости Виртуальный мир сказочных приключений

Публикации