В Австралії священика УАПЦ нагородили медаллю

28.01.2018 15:24 27

В Австралії священика УАПЦ нагородили медаллю

Священика Української Автокефальної Православної Церкви зі штату Західна Австралія Валентина Мовчана нагородили медаллю Ордена Австралії за багаторічне служіння українській громаді.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Отець Валентин розпочав служіння українській громаді у 1968 році. Він був з нами у всі найважливіші моменти громади та парафії. Це заслужена оцінка його діяльності”, - заявив голова української громади Західної Австралії Микола Мовчан.

85-річний Валентин Мовчан був настоятелем УАПЦ св. Миколая у Перті (столиця Західної Австралії) з 1968 по 2014 роки, однак досі долучається до богослужінь з нагоди визначних святкувань - Різдва, Великодня, вшанування жертв Голодомору, річниць катастрофи літака рейсу МН17, в якому загинуло 8 громадян із Західної Австралії.

Уряд штату Західна Австралія наголосив, що проведе додаткову церемонію, щоб відзначити виняткові досягнення та служіння громаді штату, за які їх земляків відзначили на федеральному рівні.

Нагородження трьома видами державних нагород у різних категоріях щорічно відбувається під час національного свята Дня Австралії. Цього року генерал-губернатор Австралії Пітер Косгроув обрав 895 лауреатів у різних сферах, включаючи професійну і громадську діяльність, військову службу та діяльність у сфері надзвичайних ситуацій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/69873/

Следующая новость
Предыдущая новость

Волонтери передали Святогірській лаврі 10 тон гуманітарної допомоги для переселенців Модная и оригинальная одежда с принтами Kanye West для повседневной носки Священики УПЦ відвідали полонених українських військових Чем онлайн слоты Gaminator покорили сердца многомиллионной аудитории игроков? Научиться рисовать может каждый

Публикации