Віце-прем’єр Болгарії не збирається вибачатися перед Патріархом Кирилом

10.03.2018 9:22 21

Віце-прем’єр Болгарії не збирається вибачатися перед Патріархом Кирилом

Віце-прем’єр Болгарії Валері Симеонов оголосив, що не збирається вибачатися за свої слова на адресу патріарха Кирила, повідомляє Релігійна правда з посиланням на Російську Болгарію.

Нагадаємо, віце-прем’єр Симеонов назвав Патріарха «сигаретним митрополитом» і «другосортним агентом КДБ». Його слова викликали скандал в коаліції, де закликали віце-прем’єра вибачитися. Йому навіть погрожують виключенням його партії НФСБ з коаліції. .

Після інциденту Валері Симеонов був небагатослівним, заявивши, що, швидше за все, керуюча коаліція може існувати і без його партії НФСБ.

«Всі знають, що незамінних людей і партій немає», – підкреслив він.

«Я не відчуваю за собою ніякої провини, тому що людині, що говорить правду нема за що вибачатися. Мої слова були виключно точними. Я обмірковую все, що кажу. Навіть я не все сказав про багатьох фактах, що стосуються особистості Володимира Гундяєва, як звуть Патріарха Кирила», – повідомив Симеонов.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/70378/

Следующая новость
Предыдущая новость

Священики УПЦ освятили місце під пам’ятник десантникам Домашня зарядна станція для електромобіля УАПЦ продала монастир за 382 тисячі гривень Український католицький університет проводить краудфандингову кампанію на підтримку Центру підприємництва Что такое биткоин майнер?

Публикации