Віце-президента ПАРЄ нагородили орденом УПЦ КП

19.06.2018 15:44 6

Віце-президента ПАРЄ нагородили орденом УПЦ КП

Предстоятель Київського Патріархату за заслуги з відродження духовності та за утвердження помісної Української Православної Церкви нагородив депутата орденом святого архістратига Михаїла.
У зустрічі також взяли участь проректор з наукової роботи Київської православної богословської академії протоієрей Віталій Клос та настоятель храму на честь ікони Божої Матері "Утамуй мої печалі" на Біличах протоієрей Михаїл Йосифчук.
Глава УПЦ КП подарував гостеві Біблію в перекладі сучасною українською мовою, закликав Боже благословення та побажав надалі жертовно трудитись на благо Батьківщини і українського народу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

У Софії Київській відкриється виставка «Кольори православ'я. Польща» Le Figaro: Папа Франциск може відвідати Росію, яку оминав через війну в Україні Переоденьте салон своего автомобиля в чехлы из экокожи Католики і православні спільно пом'янули 74-ту річницю трагічних подій на Волині Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання

Публикации