Вітаю допомогу Церкви у звільненні наших полонених, - Президент

21.01.2018 0:15 9

Вітаю допомогу Церкви у звільненні наших полонених, - Президент

Україна чекає на звільнення з полону ще кількох військових, - про це йшлося під час зустрічі Президента Петра Порошенка з Митрополитом Української Православної церкви Онуфрієм та Представником Президента в Тристоронній контактній групі Іриною Геращенко, повідомляє офіційний сайт Президента.

Глава держави подякував українським Церквам за підтримку процесу звільнення українських заручників та підтримку їх родин - за «ту нашу спільну роботу, яку ми робимо щоб звільнити українців з полону, де вони перебувають на окупованих територіях».

«Я буду дуже вітати допомогу Церкви у звільнені політичних в’язнів, які перебувають на території Росії», - наголосив Петро Порошенко. При цьому він зазначив, що «Україна готова до рішучих кроків щодо повернення наших хлопців та дівчат додому».

«Ви бачили з яким великим ентузіазмом і радістю перед Новим роком українці зустрічали 74 звільнених з полону», - нагадав Президент про загальноукраїнський флешмоб «#ЗустрінемоСвоїх». Він також повідомив про свою зустріч з родинами тих, хто залишився на окупованій території у в’язницях. «Я твердо пообіцяв - ми будемо робити усе можливе, щоб якнайскоріше вони повернулися додому», - сказав Петро Порошенко.

Глава держави також звернувся до Церкви за підтримкою для тих, хто перебуває на окупованих територіях та в наданні їм гуманітарної допомоги.

Предстоятель Української Православної церкви Митрополит Онуфрій пообіцяв робити усе від нього залежне для подальшого звільнення українців: «Людина хоче бути вільною, вона створена Богом вільною, вона хоче цієї свободи».

У свою чергу, Ірина Геращенко повідомила, що напередодні Глава держави помилував особу, що має сприяти подальшому процесу звільнення українців.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/69786/

Следующая новость
Предыдущая новость

На Тернопільщині православні громади поділили церковний будинок Подтяжка лица для возвращения вашей молодости Український католицький університет проводить краудфандингову кампанію на підтримку Центру підприємництва Монастир на Франківщині перейшов під юрисдикцію Київського Патріархату Приятное времяпровождение с огромнейшим количеством подарков и призов

Публикации