Віряни УПЦ КП і УПЦ (МП) посварилися через доступ священика до цвинтаря

13.04.2018 16:03 3

Віряни УПЦ КП і УПЦ (МП) посварилися через доступ священика до цвинтаря

Вранці декілька місцевих прихильників УПЦ КП перегородили дорогу віруючим УПЦ (МП) разом зі священиком. Про плани цієї «блокади» протоієрею УПЦ (МП) Іоанну Савчуку стало відомо ще напередодні, тому він в телефонному форматі довів до відома сільського голови Ярослава Вознюка. Втім, як розповідає священик, це не принесло ніяких результатів.
«Коли я зателефонував і попросив залагодити це питання, мені Ярослав Леонтійович чітко дав зрозуміти, що на ситуацію він не впливає, — зазначив протоієрей Іоанн Савчук, — Вирішити проблему, мовляв, може тільки священик «Київського патріархату», який очолює парафію в Кам’янці. Але я йому сказав, що це безглуздо з тих пір, як в селі з’явився «Київський патріархат», віруючі УПЦ завжди проводили всі панахиди та молебні тільки в нашій церкві».
Події, які розгорнулися вранці на дорозі поблизу цвинтара, спонукали місцевих жителів по кілька разів видзвонювати сільського голову та голову Дубенської районної ради Юрія Парфенюка. Районний керівник після ряду розмов опинився поза зоною доступу. В УПЦ (МП) зазначають, що «цей той самий чиновник, який відсторонився від конфлікту, влаштованого радикалами та розкольниками у с. Птича в момент силового захоплення храм».
Близько 11:00, коли на дорозі зібралося до тридцяти «активістів-блокувальників», ситуація змінилася, і вони звільнили доступ до цвинтара та розійшлися. «За повідомленням місцевих жителів, розпорядження щодо цього надійшло від керівництва області», — переконує своїх читачів сайт УПЦ (МП).
Слід зазначити, що скарги на перешкоджання доступу до цвинтарів з боку конкуруючої конфесії неодноразово лунали як від УПЦ (МП), так і від УПЦ КП.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрая, безопасная и качественная химчистка ковров Чернила для принтера: качество по лучшей цене Старовинну ікону підмінили у церкві на Тернопільщині П'ятидесятники України апробують нову навчальну програму для місіонерів Европейское гражданство: кратчайший путь

Публикации