Віруючі різних традицій стануть учасниками «Живої бібліотеки» на фестивалі національних спільнот «Київщина — сузір‘я злагоди»

28.09.2018 15:56 15

Віруючі різних традицій стануть учасниками «Живої бібліотеки» на фестивалі національних спільнот «Київщина — сузір‘я злагоди»

Як зазначають організатори події, Жива бібліотека — це інноваційний, концептуально новий спосіб боротьби зі забобонами та стереотипами, соціально-рольова гра. Основна ознака живої бібліотеки в тому, що роль традиційних носіїв інформації виконують безпосередньо люди. Основна ідея живої бібліотеки і її ж принципова відмінність від класичної книгозбірні полягає в тому, що тут книжки як основний елемент бібліотеки, зроблені не з паперу. Роль книжок виконують живі люди які промовляють самі за себе. Розповіді про власний досвід і випадки з життя — основний інструмент живої бібліотеки.
Учасниками Живої бібліотеки стануть віруючі різних традицій, які зможуть розповісти свої історії: чому саме вони обрали ту чи іншу традицію, як до цього йшли, з якими стереотипами щодо свого віросповідання їм доводиться зіштовхуватися.
Учасники Живої бібліотеки:
Тарік Сархан, мусульманин, ВАГО "Альраід",
Володимир Денщиков, Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони),
Вячеслав Горшков, православний християнин, УПЦ, Фонд "Відкрита Біблія", релігієзнавець,
Ігор Козловський, відомий релігієзнавець (запрошено, уточнюється),
Люба Єремічева, засновниця Неформальної групи міжрелігійного миру
Подія відбуватиметься біля фотовиставки "Дещо спільне" із 15:00 до 17:00.
Адреса: Київ, Національний музей народної архітектури та побуту України, вул. Академіка Тронька.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Богатый выбор новинок в украинском казино Joker Справки формы 027 у Соціологи: українці все більше схиляються до створення помісної Церкви Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Газорегуляторный пункт от компании EKOIN

Публикации