Віктор Єленський: «На Росію накладуть санкції ще й за порушення релігійних свобод»

14.02.2018 16:54 3

Віктор Єленський: «На Росію накладуть санкції ще й за порушення релігійних свобод»

Росію чекає ще один сюрприз від американських друзів. Комісія із дотримання релігійних свобод США проаналізувала, як дотримуються ці свободи «за порєбріком» і в результаті запропонувала внести Росію у список країн-номінантів на санкції. Американці згадали РФ релігійну ситуацію на Донбасі і заборону діяльності Свідків Єгови.

Про це у Фейсбуці на сторінці спільноти «За Єдину Помісну Церкву» написав народний депутат України (фракція "Народний фронт"), президент Української асоціації релігійної свободи Віктор Єленський.

Перебуваючи у США на молитовному сніданку, Єленський мав розмову із політиком-важковаговиком - Спеціальним послом США з питань релігійної свободи Семом Браунбеком та мав можливість виступити перед поважною публікою.

«Трошки історії. В жовтні 1998 року в США одноголосно був прийнятий закон. Згідно з цим законом, Америка має комісію із дотримання релігійних свобод, яка створюється із трьох представників обох партій та трьох за квотою президента. Там також діє посол з особливих доручень, підпорядкований безпосередньо Держсекретарю США. Згідно з положеннями, кожен посол США має написати звіт про стан релігійних свобод у своїй країні перебування і на основі цього звіту створюється загальний звіт, який Держсекретар презентує у вересні-жовтні», - зазначив нардеп.

За словами В.Єленського, у країнах, де стан релігійнх свобод викликає особливе занепокоєння, президент США зобов’язаний накласти на чиновників низку санкцій: обмежити кредити, заборонити в’їзд в США. Бо вважається, що якщо людина чи країна порушує релігійні свободи, то вона здатна порушити абсолютно всі свободи. Закон діє майже 20 років.

«Так ось у список країн номінантів на санкції за порушення релігійних свобод запропоновано Росію. Там заборонені Свідки Єгови, вона контролює у відомий спосіб ситуацію на Донбасі», - заявив президент Української асоціації релігійної свободи.

«В цій комісії прекрасно обізнані із нашою релігійною ситуацією, вони знають прізвища тих, хто був замордований на Донбасі», - додав Віктор Єленський.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/freedom_of_conscience/70095/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие автоматы современности только в казино Вулкан 777 Эффективное лечение наркомании в Харькове Преимущества работы в ломбарде. Хороший юрист по алиментам Стильная одежда Queen

Публикации