Військові разом з УГКЦ провели у Карпатах християнський табір «Захисник»

31.07.2018 22:18 3

Військові разом з УГКЦ провели у Карпатах християнський табір «Захисник»

Особливістю цього табору є поєднання військового та християнського виховання, яке базується на традиційному вченні Церкви про воїнів-християн як захисників та служителів миру, правди, добра та справедливості. Цей табір вже третій рік поспіль збирає в Карпатах численну кількість молоді з різних куточків України.
Організатором табору є Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Співорганізаторами були Координаційна рада з питань душпастирства в кризових ситуаціях, Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, ВО «Тризуб» імені С.Бандери, Українська добровольча армія 8 батальйон «Аратта», Національна Гвардія України, Спілка ветеранів АТО м. Новий Розділ, ГО «ВСВ АТО Дрогобиччина», Військова частина А 1108 м. Дрогобич, Пожежно-рятувальна частина м. Дрогобич, НСОУ «Пласт», ГО «Українська молодь – Христові».
Цього року учасниками табору були діти учасників АТО, діти військовослужбовців та молодь, яка хотіла для себе відкрити образ християнського воїна. Кількість часників налічувала 50 дітей із 7 областей України.
Комендант табору військовий капелан о. Ростислав Височан зазначив, що «Захисник» стає певною системою у духовно-патріотичному вихованні молоді. "Щоденна літургія, вечірня молитва на вервиці, духовні вправи відкривають ідентичність воїна-християнина як захисника тих, кого він любить, як людини високих принципів та ідеалів, як воїна честі, який не лише декларує, а й живе моральними цінностями, як спадкоємця своїх славних попередників, як побратима, який ніколи не залишає тих, кому вірний, як практикуючого християнина, який дотримується християнських норм життя та не зловживає військовою силою", - йдеться на сайті УГКЦ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Современные услуги печати Где найти оригинальный контент от Гаминатор? Развлечения, которые приносят реальную прибыль Біля Полтави розташовано дитячий табір УАПЦ Где взять справку от гинеколога?

Публикации