Візит Папи до храму УГКЦ у Римі – це добрий знак майбутнього візиту Понтифіка в Україну, - Глава УГКЦ

28.01.2018 19:32 45

Візит Папи до храму УГКЦ у Римі  – це добрий знак майбутнього візиту Понтифіка в Україну, - Глава УГКЦ

Велелюдна громада українців в Італії зібралася сьогодні, 28 січня, щоб привітати Папу Франциска в головному соборі УГКЦ в Італії – храмі Святох Софії.

Вітаючи Папу Глава УГКЦ розказав, що у цій країні офіційно проживає 200 тис. українців, третина з яких має до 30-ти років. Існує 145 українських греко-католицьких громад, в яких душпастрює 65 священиків. Щонеділі на Богослужіння збирається 17 тис. вірних, а у великі свята – 70 тис.

Патріарх Святослав перечислив видатних особистостей УГКЦ, які долучилися до розвитку УГКЦ в Італії: Патріарха Йосифа Сліпого, якого комуністичний режим заточив в комуністичних тюрмах, який став будівничим храму Святої Софії, Блаженний мученик Омелян Ковч, покровитель священиківУГКЦ, якого нацисти стратили у Майданеку, владика Степан Чміль – колишній вихователь Франциска у Аргентині, через якого юний ще тоді Франциск дізнався про переслідування УГКЦ за вірність єпископу Рима і яка через 25 років відродилася.

Патріарх Святослав наголосив, що український народ вітає Папу як посланця і будівничого миру. І це особливо актуально, оскілки Україна вже 4-й рік перебуває у війні. Це справжня війна, яка принесла сотні тисяч загиблих і поранених, це та війна, про яку забула міжнародна спільнота, яка змусила мільйони покинути свої домівки.

"Ми вдячні Вам, що пам’ятаєте про наш народ у Ваших молитвах, за акцію «Папа для України», за те, що Ви стали для нас посланцем благої вістки Христа. .. Цей візит – це добрий знак Вашого майбутнього візиту в Україну", – такими словами завершив свою вітальне звернення до Папи Глава УГКЦ Патріарх Святослав.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/69879/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выходные в Запорожье: самые необычные экскурсии Какими особенностями обладают современные ноутбуки? Квартирный переезд: «Абрикос» превратит проблему в праздник Сеть магазинов качественных тканей и фурнитуры Сервис бытовых услуг Master911

Публикации