Візит Папи до храму УГКЦ у Римі – це добрий знак майбутнього візиту Понтифіка в Україну, - Глава УГКЦ

28.01.2018 19:32 42

Візит Папи до храму УГКЦ у Римі  – це добрий знак майбутнього візиту Понтифіка в Україну, - Глава УГКЦ

Велелюдна громада українців в Італії зібралася сьогодні, 28 січня, щоб привітати Папу Франциска в головному соборі УГКЦ в Італії – храмі Святох Софії.

Вітаючи Папу Глава УГКЦ розказав, що у цій країні офіційно проживає 200 тис. українців, третина з яких має до 30-ти років. Існує 145 українських греко-католицьких громад, в яких душпастрює 65 священиків. Щонеділі на Богослужіння збирається 17 тис. вірних, а у великі свята – 70 тис.

Патріарх Святослав перечислив видатних особистостей УГКЦ, які долучилися до розвитку УГКЦ в Італії: Патріарха Йосифа Сліпого, якого комуністичний режим заточив в комуністичних тюрмах, який став будівничим храму Святої Софії, Блаженний мученик Омелян Ковч, покровитель священиківУГКЦ, якого нацисти стратили у Майданеку, владика Степан Чміль – колишній вихователь Франциска у Аргентині, через якого юний ще тоді Франциск дізнався про переслідування УГКЦ за вірність єпископу Рима і яка через 25 років відродилася.

Патріарх Святослав наголосив, що український народ вітає Папу як посланця і будівничого миру. І це особливо актуально, оскілки Україна вже 4-й рік перебуває у війні. Це справжня війна, яка принесла сотні тисяч загиблих і поранених, це та війна, про яку забула міжнародна спільнота, яка змусила мільйони покинути свої домівки.

"Ми вдячні Вам, що пам’ятаєте про наш народ у Ваших молитвах, за акцію «Папа для України», за те, що Ви стали для нас посланцем благої вістки Христа. .. Цей візит – це добрий знак Вашого майбутнього візиту в Україну", – такими словами завершив свою вітальне звернення до Папи Глава УГКЦ Патріарх Святослав.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/69879/

Следующая новость
Предыдущая новость

Стулья для столовой Український католицький університет проводить краудфандингову кампанію на підтримку Центру підприємництва Покупая товар, вы поддерживаете православную культуру Лучшее предложение от игрового клуба Большой выбор межкомнатных дверей

Публикации