Від УАПЦ не висуватимуть жодної кандидатури на пост предстоятеля Української Церкви

06.12.2018 9:34 3

Архиєпископ Чернівецький та Хотинський УАПЦ владика Герман заявив, що від Української Автокефальної Православної Церкви ніхто не подаватиме свою кандидатуру на пост предстоятеля майбутньої Української помісної православної Церкви.

В ефірі Громадського він розповів, що готовий голосувати за іншого кандидата.

"По ідеї кожен єпископ може стати предстоятелем (єдиної помісної церкви – ред.). Ніхто з єпископів (УАПЦ – ред.), починаючи з предстоятеля нашої Церкви, не збирається виставляти свою кандидатуру", - сказав Герман.

Він також додав, що станом на 5 грудня ані він, ані інші єпископи ще не отримали від Вселенського Патріархату запрошення на Об’єднавчий собор, на якому обиратимуть голову помісної Церкви.

Раніше президент України Петро Порошенко повідомив, що Об'єднавчий Собор, який мав проголосити створення автокефальної Української православної церкви, відбудеться 15 грудня.

Собор, який затвердить статут Української Церкви і вибере предстоятеля, відбудеться у Святій Софії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uapc/73793/

Следующая новость
Предыдущая новость

Легальное казино FreePlay для настоящих игроков Депутати пропонують скасувати перереєстрацію релігійних організацій Удобная покупка авиабилетов Лучшие кальяны и аксессуары к ним Глава УПЦ КП обговорив з владою Буковини державно-церковні стосунки

Публикации