Від землетрусу в Стамбулі постраждала мечеть

28.09.2019 10:28 0

Від землетрусу в Стамбулі постраждала мечеть

Після землетрусу, який стався 26 вересня у Мармуровому морі та сколихнув Стамбул, сейсмологами було зафіксовано 144 афтершоки. Через небезпеку повторення землетрусу деякі громадяни лишилися ночувати в парках.

Про це повідомляє Укрінформ х посиланням на Управління із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій при уряді Туреччини (AFAD).

«144 афтершоки зафіксовано після стамбульського землетрусу. Їх сила від 1,4 до 3,2 бала за шкалою Ріхтера», - вказано в оприлюднених управлінням даних.

Найбільші руйнування внаслідок учорашнього землетрусу зафіксовані в районі Авджилар. Мінарет місцевої мечеті, який був зруйнований внаслідок землетрусу, вже прибрали, а саму мечеть для відвідувачів закрили.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/77289/

Следующая новость
Предыдущая новость

Мятежный епископ УПЦ был "отравлен и ждал смерти", но "чудом исцелился" УГКЦ організувала курс реабілітації для медиків Харківського військового госпіталю Семинар для йогов по технике медитации Випассана Оптимизация работы переводчика Данилюк пояснил, почему закон про легализацию настолько долго лежит в Раде

Публикации