Відреставрований орган XIX ст. освятили на Львівщині

02.09.2019 21:09 0

Відреставрований орган XIX ст. освятили на Львівщині

У римо-католицькому храмі Успіння ПДМ м. Золочів, Львівської області, 28 серпня єпископ Леон Малий освятив відреставрований старовинний орган XIX ст. Реставрація органу тривала 6 років.

“В джерелах писемних перша згадка про цей орган є з 1889 року. Там згадується перша його реставрація, якісь там певні переробки, і так дальше. Це означає, що принаймні ще 50 років треба додати до віку цього органу, бо десь так реставрується цей інструмент”, – розповідає настоятель парафії Успіння Пресвятої Діви Марії м. Золочів о. Михайло Голдович.
“Реставрація органу це довготривала та клопітка праця. Ми фактично 6 років витратили на цю реставрацію. Чи було складно, чи ні? Було цікаво, напевно, бо стільки багато історичного матеріалу мусили підняти“, – розповів органний майстер зі Львова Віталій Чижевський.
Орган відреставровано за кошти Міністерства Культури Польщі та за пожертви парафіян. Вартість реставрації склала понад 60 тисяч євро.
В майбутньому золочів’яни та гості міста зможуть насолоджуватися музикою цього органу не лише на Літургії, але й, можливо, на концертах органної музики, які плануються організовувати в м. Золочеві.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/77032/

Следующая новость
Предыдущая новость

Стабильность - главный девиз казино интернет НетГейм Ставки на киберспорт – спортивное событие, которое стоит вашего внимания Не знаете, как достигнуть успеха в своем бизнесе, то вам необходимо высококачественное продвижение сайта Качественная детская обувь оптом по доступной цене Глава пресс-службы УПЦ: «Предательство Порошенко было наиболее болезненным»

Публикации