Відомі львів'яни створять ікони для аукціону на підтримку військових

03.04.2018 16:18 6

Відомі львів'яни створять ікони для аукціону на підтримку військових

Участь в арт-проекті візьмуть колекціонер Роксолана Шевчук, народний депутат Оксана Юринець, представниця "Союзу українок" Ростислава Федак та багато інших відомих львів'янок.
Допомагати військовим будуть жінки з різних поколінь – від 14 до 85 років. Ангелів надії малюватимуть на спеціальних ґонтах (маленькі дерев'яні дощечки, якими покривають дахи) із церкви Святого Юра, що в Дрогобичі на Львівщині.
"Я дуже радий, що організовують такі акції. Коли довкола хтось відгукується, щоб допомогти військовим, завжди погоджуюся. Бо допомагати військовим – для мене дуже важливо. Не треба бігати і кричати, що хата горить. Треба її гасити. Це мій принцип. Тому починати потрібно з себе – адже будь-хто може допомогти українським військовим", – каже іконописець Лев Скоп.
Створювати ікони вже розпочали. Благодійний аукціон, з якого виручать кошти для військових, відбудеться у Музеї Франка приблизно у День вишиванки (третій четвер травня). Усі гроші, які вдасться отримати, передадуть волонтерам, які допоможуть українським військовим.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Монетная история Николая Первого Серебряные крестики от храма святого Николая Научиться рисовать может каждый Эффективная реклама на улицах Лучшие подвесные потолки

Публикации