Відому мавзолей-мечеть у Індії можуть знести

16.07.2018 11:47 3

Відому мавзолей-мечеть у Індії можуть знести

Індійський суд поставив уряд країни перед вибором – або відновити Тадж-Махал, що поступово руйнується, або знести його, повідомляє Укрінформ.

Білий мармур Тадж-Махала за більш ніж 350 років покрився цвіллю і потріскався, однак уряд не звертає уваги на руйнування пам’ятника архітектури.

“Ейфелеву вежу щорічно приїжджають оглянути 80 мільйонів туристів. Це у вісім разів більше, ніж число відвідувачів Тадж-Махала, при цьому він (мавзолей – ред.) набагато красивіший за Ейфелеву вежу, яка виглядає як телевежа”, – заявили судді.

Судді направили уряду лист, в якому запропонували три варіанти вирішення проблеми: закрити Тадж-Махал, зруйнувати або відреставрувати. Також пропонується створити спеціальний комітет зі збереження пам’ятки.

Нагадаємо: навесні сильний вітер зруйнував мінарети на вхідних воротах Тадж-Махала. З 1 квітня туристам обмежили відвідування пам’ятки трьома годинами.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/71836/

Следующая новость
Предыдущая новость

Увлекательные азартные игры 777 бесплатно Космолот — онлайн казино, покорившее СНГ Надгробия и похоронная атрибутика из гранита Большой выбор красивых и долговечных кроваток в интернет-магазине detyam-shop.com.ua Оригинальные подарки девушкам на 8 марта

Публикации