Відбулася зустріч українських капеланів з капеланом ВВС США

15.11.2017 18:32 0

Відбулася зустріч українських капеланів з капеланом ВВС США

Особливо цікаво було почути про роботу капеланів в умовах стихійного лиха та бойових дій. Полковник поділився своїм досвідом у подоланні посттравматичного стресу (ПТРС). Торкнувся він також і питання ментального здоров'я і духовності. Капелан відповів на численні запитання і був вражений добросусідством та щирістю слухачів.
Послухати гостя завітало багато слухачів, серед яких начальник служби військового духовенства НГУ полковник Олександр Іздебський, радник командувача Юля Тиховод, а також психологи, представники ГО "Жіноча сила".
На зустрічі були також заступник голови Синодального управління військового духовенства УПЦ КП по роботі з Нацгвардією України протоієрей Іван Михайлишин та капелан в/ч 3066 протоієрей Микола Візер, представники капеланської служби УГКЦ на чолі з о. Любомиром Яворським та представник протестантських конфесій Василь Хімич.
Роберт Хікс передав для них багато цікавої літератури.
Зустріч закінчилась спільною молитвою і співом козацького "Многоліття".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где заказать дизайн интерьера? Учим английский на солнечной Мальте Археологи виявили на Львівщині сліди монастиря княжих часів Аренда светового оборудования для праздников Сеть магазинов качественных тканей и фурнитуры

Публикации