Відбулася зустріч митрополита УПЦ КП з капеланами Католицького ординаріату та УГКЦ

17.08.2018 20:13 3

Відбулася зустріч митрополита УПЦ КП з капеланами Католицького ординаріату та УГКЦ

Військові священики обмінялися думками з приводу душпастирської опіки воїнів. Як зазначив о. Петро Станько, священик УГКЦ, який звершує служіння у капеланській службі Німеччини за обміном, “На час служби капелани є державними службовцями. Заходи та діяльність капеланів у Німеччині фінансуються державою. Це все завдяки базовому закону”.
У кожній військовій частині Бундесверу служить по два капелани різних конфесій: один капелан Євангельської Церкви, інший - Римсько-Католицької. Ця цифра не залежить від віросповідань солдатів, а є екуменічним принципом, який базується на бажанні допомогти солдатам спільними зусиллями, - розповідають капелани з Німеччини. Кожен капелан має власний кабінет і тільки на прохання солдат капелан може розповідати про відмінності Римсько-Католицького віровчення від віровчення Євангельської Церкви.
Кожен капелан Бундесверу отримує звання офіцера, це зроблено для того, щоб мати авторитет серед військових, каже отець Вольфганг Шилк.
На завершення зустрічі капелани з Німеччини подарували митрополиту Іоану пам'ятні подарунки. Мирополит Іоан у свою чергу висловив сподівання, що співпраця українських та німецьких капеланів буде плідною.
Після зустрічі гості з Німеччини ознайомилися з історією Михайлівского Золотоверхого монастиря УПЦ КП.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Водка Finlandia в тетрапаках: история бренда, интересные факты и лучшие предложения для покупки Plitka.ua каталог керамической плитки Большой выбор межкомнатных дверей Лучшие курсы английского языка в Донецке Де відпочивати на Закарпатті?

Публикации