Відбулася зустріч митрополита УПЦ КП з капеланами Католицького ординаріату та УГКЦ

17.08.2018 20:13 3

Відбулася зустріч митрополита УПЦ КП з капеланами Католицького ординаріату та УГКЦ

Військові священики обмінялися думками з приводу душпастирської опіки воїнів. Як зазначив о. Петро Станько, священик УГКЦ, який звершує служіння у капеланській службі Німеччини за обміном, “На час служби капелани є державними службовцями. Заходи та діяльність капеланів у Німеччині фінансуються державою. Це все завдяки базовому закону”.
У кожній військовій частині Бундесверу служить по два капелани різних конфесій: один капелан Євангельської Церкви, інший - Римсько-Католицької. Ця цифра не залежить від віросповідань солдатів, а є екуменічним принципом, який базується на бажанні допомогти солдатам спільними зусиллями, - розповідають капелани з Німеччини. Кожен капелан має власний кабінет і тільки на прохання солдат капелан може розповідати про відмінності Римсько-Католицького віровчення від віровчення Євангельської Церкви.
Кожен капелан Бундесверу отримує звання офіцера, це зроблено для того, щоб мати авторитет серед військових, каже отець Вольфганг Шилк.
На завершення зустрічі капелани з Німеччини подарували митрополиту Іоану пам'ятні подарунки. Мирополит Іоан у свою чергу висловив сподівання, що співпраця українських та німецьких капеланів буде плідною.
Після зустрічі гості з Німеччини ознайомилися з історією Михайлівского Золотоверхого монастиря УПЦ КП.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Мебель для кабинета по выгодным ценам Вибір стильних чоловічих курток Как сделать дом уютнее Играть на лучшие игральных слотах на сайте игрового клуба Cyberpunc В Киеве реставрируют церковь Спаса на Берестове

Публикации