Вчені з’ясували появу «вежі з черепів» ацтеків

04.07.2018 0:44 6

Вчені з’ясували появу «вежі з черепів» ацтеків

Ще в 2015 році вчені з Мексиканської університету Антропології та Історії знайшли вежу з черепів, що належить часам ацтеків. Їм вдалося з’ясувати її появу. Про це повідомляє Zik.

Спершу майбутні жертви язичницькому богові приходили в храм Темпл Майор, де їм і вирізали серця, вбиваючи заживо. Потім відрізали голови і знімали з тіл шкіру і м’язи.

Черепи були важливим будівельним матеріалом, який проходив обробку. Спочатку просвердлювали отвір, в який вставляли дерев’яний брус. На нього нанизували кілька черепів.

Після того «ряд» виставляли на сонце, де кістки ставали крихкішими. Служителі наповнювали останки черепа спеціальним розчином, після чого і виходила платформа для побудови.

Є відомості, що десь є вежа з більш ніж півтори тисячі черепів.

Довідка: Ацтеки – це індіанці, які проживали в центральній Мексиці. Їх культура переповнена міфологією. Жертвопринесення також були частиною культури – на кожне свято їх проводили з особливим розмахом.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/71687/

Следующая новость
Предыдущая новость

Тур в Киев для детей всем классом - лучший вариант провести каникули для школьников! Принтер зажевывает бумагу – решение проблемы Играть на лучшие игральных слотах на сайте игрового клуба Cyberpunc Священики УПЦ спільно з волонтерами забезпечили п’ять підрозділів ЗСУ ліками Все для вышивки бисером

Публикации