Вулицями Києва пройшла міжконфесійна хресна хода «У молитві через хрест до миру»

02.04.2018 18:53 0

Вулицями Києва пройшла міжконфесійна хресна хода «У молитві через хрест до миру»

Віряни різних конфесій пройшли центральними вулицями Києва. Під час маршруту ходи хресне знамення несли різні християнські спільноти.
Звертаючись до присутніх, владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архієпархії, зазначив: «Можливо, комусь було дивно, що хтось ішов і не зупинився. Можливо комусь було дивно, що ми вдивляючись у небо, промовляли молитву «Отче наш», а хтось на це зовсім не звернув увагу. Не дивуймося….». Натомість владика заохотив молільників вдивитися у принесений хрест: «Чи справді маємо сьогодні відвагу на тому хресті, на якому нема корпусу розп’ятого Спасителя, розіп’ясти свою думку, свій біль, свої фобії?».
Він також запевнив, що прохатиме у Бога для учасників ходи відваги не тільки нести хрест, але й розп’ястися на власному хресті обов’язків.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Глушилки gps по отличной цене Переоденьте салон своего автомобиля в чехлы из экокожи На адвентистском слёте под Киевом крестили 59 подростков Психолог, который поможет вам в разных ситуациях На берегу Киевского водохранилища пройдет христианский палаточный лагерь

Публикации