"Все одно його спалять": в мережі відреагували на заклик захистити Десятинний монастир УПЦ (МП)

30.01.2018 16:53 3

У Києві співробітники Десятинного монастиря УПЦ (Московського Патріархату), що розташований на вулиці Володимирській, 2, закликали місцевих жителів захистити храм від провокацій. Відповідне звернення було опубліковане на сторінці монастиря у соцмережі Facebook, повідомляє РБК-Україна.

"Дорогі друзі! На Десятинний монастир готуються провокації, просимо всіх небайдужих взяти участь в чергуванні!" - написали в мережі.

Користувачі мережі відреагували на прохання працівників храму: "Чому святити російські танки можна? Російську зброю святити можна? Заперечувати державу Україна... А провокації робити не можна? Непорядок". "Я п'ять літрів бензину можу підігнати на демонтаж цього МАФу з торгівлі свічками від ФСБ". "Гнати іродів до самого кордону ...". "Та все одно його спалять, це вже справа принципу. Слава Україні!". "Бензин з собою брати чи забезпечите на місці?". "Пішли геть з України". "Так Бог вам на допомогу".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/69901/

Следующая новость
Предыдущая новость

Готувати смачно просто і зручно Услуги кремации в Киеве Диваны прямые, угловые и детские на складе в Киеве Защитные пленки в Vibroplus Официальный дилер Тайота в Киеве

Публикации