Всеукраїнську Раду Церков очолив єпископ РКЦ Віталій Кривицький

11.03.2019 19:30 3

Всеукраїнську Раду Церков очолив єпископ РКЦ Віталій Кривицький

Під час виїзного засідання в Єрусалимі 7 березня Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій обрала головою ординарія Києво-Житомирської дієцезії Віталія Кривицького.

Попередником владики Віталія на цій посаді був Головний рабин Києва та України Яков Довх Балайх, повідомляє CREDO. Саме за його ініціативи офіційна делегація ВРЦіРО вже вдруге відвідала Державу Ізраїль.

Під час засідання учасники обговорили низку важливих питань, що стосуються України, а також подальші ініціативи, спрямовані на розвиток дружніх українсько-ізраїльських відносин. Члени ВРЦіРО також звернули особливу увагу на стан відносин між державою та представниками різних церковних спільнот і постановили написати з цього приводу окреме звернення. Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій нагадала свою позицію щодо необхідності забезпечення чесних і справедливих виборів, висловлену раніше у Зверненні до українського народу з приводу виборів Президента України. Члени ВРЦіРО підтвердили свою вірність конституційному принципу відокремлення церкви (релігійних організацій) від держави без жодних преференцій чи дискримінацій. При цьому ВРЦіРО закликало будувати державно-конфесійні відносини на засадах партнерства.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/auccro/75020/

Следующая новость
Предыдущая новость

Что нужно сделать перед началом новых отношений Последние новости чемпионата мира по биатлону Наружная реклама любого вида Казино Азино 777 приглашает играть и выигрывать Как сделать дом уютнее

Публикации