Всеукраїнський форум «Участь активних громадян у соціальному розвитку громад» проводять у Києві римо-католики

26.11.2019 15:09 0

У Києві 26 листопада 2019 року стартував Всеукраїнський суспільний Форум «Участь активних громадян у соціальному розвитку громад». Захід проводить релігійна місія Римо-Католицької Церкви в Україні «Карітас-Спес».

Мета форуму – продемонструвати роль активних громадян, наділених вірою, у розвитку громади, представляючи проекти соціальних служінь, та залучати до співпраці місцевих, регіональних, національних і міжнародних партнерів з боку громад, влади та бізнесу.

Форум є майданчиком зустрічей партнерів, громадських активістів, благодійників, волонтерів, представників бізнес-компаній та донорських організацій, представників уряду та органів місцевого самоврядування для спілкування, обміну досвідом, та представлення громадських ініціатив.

Спеціальні гості Форуму:
- Олександр Ярема, заступник міністра з питань молоді, сім’ї та спорту,
- Володимир Шейгус, виконавчий директор ІСАР "Єднання",
- Сосєдка Юлія, акціонерка банку "Конкорд", засновниця благодійного фронду "Біржа благодійності".
Форум проходить в рамках проєкту «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні», який у 2019 році місія «Карітас-Спес» розпочала за підтримки уряду Німеччини та Фонду німецьких католиків «Реновабіс». Проєкт покликаний посилити волонтерську соціальну активність у громадах, залучити ресурси місцевих громад до самоорганізації шляхом розвитку діалогу між активними громадськими групами, парафіяльними осередками, представниками місцевої влади, підприємцями задля розвитку у громадах якісних соціальних сервісів.
Під час форуму буде оголошений конкурс мікрогрантів на підтримку пропроєктів соціальних інновацій та соціального підприємництва у громадах, охоплених дією проєкту «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/rcc_in_ukraine/77945/

Следующая новость
Предыдущая новость

Получение кредита по выгодным условиям Возможность получить международное образование Капелан УПЦ КП прочитав військовим лекції «Цінність християнського життя» та «Вартість і призначення людини» В Харькове христиане передали госпиталю 400 кг медицинских материалов для раненых бойцов Профессиональный семейный адвокат

Публикации