Всеукраїнський форум «Участь активних громадян у соціальному розвитку громад» проводять у Києві римо-католики

26.11.2019 15:09 0

У Києві 26 листопада 2019 року стартував Всеукраїнський суспільний Форум «Участь активних громадян у соціальному розвитку громад». Захід проводить релігійна місія Римо-Католицької Церкви в Україні «Карітас-Спес».

Мета форуму – продемонструвати роль активних громадян, наділених вірою, у розвитку громади, представляючи проекти соціальних служінь, та залучати до співпраці місцевих, регіональних, національних і міжнародних партнерів з боку громад, влади та бізнесу.

Форум є майданчиком зустрічей партнерів, громадських активістів, благодійників, волонтерів, представників бізнес-компаній та донорських організацій, представників уряду та органів місцевого самоврядування для спілкування, обміну досвідом, та представлення громадських ініціатив.

Спеціальні гості Форуму:
- Олександр Ярема, заступник міністра з питань молоді, сім’ї та спорту,
- Володимир Шейгус, виконавчий директор ІСАР "Єднання",
- Сосєдка Юлія, акціонерка банку "Конкорд", засновниця благодійного фронду "Біржа благодійності".
Форум проходить в рамках проєкту «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні», який у 2019 році місія «Карітас-Спес» розпочала за підтримки уряду Німеччини та Фонду німецьких католиків «Реновабіс». Проєкт покликаний посилити волонтерську соціальну активність у громадах, залучити ресурси місцевих громад до самоорганізації шляхом розвитку діалогу між активними громадськими групами, парафіяльними осередками, представниками місцевої влади, підприємцями задля розвитку у громадах якісних соціальних сервісів.
Під час форуму буде оголошений конкурс мікрогрантів на підтримку пропроєктів соціальних інновацій та соціального підприємництва у громадах, охоплених дією проєкту «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/rcc_in_ukraine/77945/

Следующая новость
Предыдущая новость

Политеизм как побочный продукт древней глобализации Парафія УГКЦ уклала із злодіями угоду про примирення Бра, как обязательный осветительный элемент Христианские мультфильмы для детей Адвентисты провели каникулярную школу в Харькове

Публикации