Всеукраїнський з’їзд молоді УПЦ КП відбувся за участю мусульман, протестантів й католиків

06.02.2018 17:04 0

Всеукраїнський з’їзд молоді УПЦ КП відбувся за участю мусульман, протестантів й католиків

У заході взяли участь намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, голова Синодального управління у справах молоді архімандрит Макарій (Папіш), представник Католицької Церкви отець Артур Томашевський, представник християн віри євангельської Юрій Кулакевич, муфтій Духовного управління мусульман України Шейх Ахмед Тамім.
З привітальним словом виступив також заступник міністра молоді і спорту України Олександр Ярема. Архієпископ Агапіт передав учасникам форуму благословення від патріарха Філарета, наголосив на необхідності збиратися українській молоді, шукати спільних шляхів праці і попри релігійні розбіжності творити добро там, де це можливо. Також зі словами привітання та розповіддю про діяльність Римо-Католицької Церкви виступив отець Артур Томашевський. Опісля до слова було запрошено завідувача відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків Церкви християн віри євангельської України Юрія Кулакевича.
Виступив на форумі й муфтій Духовного управління мусульман України - шейх Ахмед Тамім. Кримськотатарською мовою пісню «Учма-буль, буль» виконав студент інституту імені Глієра - Арсен Ісамідінов. Також Арсен виконав українську народну пісню «Ніч яка місячна…».
Крім того, пісні виконали заслужена артистка України Ярослава Руденко та представниця України на міжнародному дитячому Євробаченні-2016 Софія Роль.
Слово було надано українському громадському діячу, колишньому дисиденту Йосифу Зісельтському.
Загалом з’їзд здійснював свою роботу у секціях:
«Християнство та Іудаїзм – відмінності віровчення та співпраця в Україні» (Протоієрей Павло Мельник, ієрей Ігор Івасютин),
«Християни і мусульмани можливість мирного співіснування в правовому суспільстві» (Протоієрей Юрій Близнюк, ієрей Петро Данильчик),
«Православні та католики. Що нас роз’єднює» (Протоієрей Ярослав Романчук, ієрей Андрій Григораш),
«Православні та протестанти. Консерватори та ліберали віри» (Протоієрей Андрій Шиманович, протоієрей Василій Паплик),
«Недільна школа – фундамент Церкви Христової» (Протодиякон Петро Лопатинський, Ващенко Наталія).

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить справки и дипломы в Украине Бетономешалка - устройство и применение Проектування будівель від фахівців Курс валюти у Львові Глава УГКЦ у Краматорську: «Парафії УГКЦ Східної України є дорогоцінними перлинами в короні Вселенської Церкви»

Публикации