Всеукраїнське переписування Біблії має шанс стати національним рекордом України

09.06.2018 11:37 0

Всеукраїнське переписування Біблії має шанс стати національним рекордом України

Українське біблійне товариство у рамках відзначення Року Божого Слова пропонує всім охочим участь в історичному заході – Всеукраїнському переписуванні Біблії. Кожен може взяти участь у цій події, власноруч переписавши рядки зі Святого Письма в унікальну рукописну Біблію, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сhve.org.ua.

Переписування розпочалося 2 червня у Київському палаці спорту під час Національного Дня молитви за Україну. Перші сторінки Священної Книги записали глави та віряни різних конфесій. Після Києва акція продовжиться в інших регіонах України.
Очікується, що до створення рукописної Біблії долучаться понад 30 тисяч учасників з усіх частин України. Заздалегідь підготовлені аркуші, з яких згодом буде сформована книга, заповнюватимуться протягом року. Цей захід уже номіновано в Національний реєстр рекордів України.
Під час акції також буде представлений загальноукраїнський благодійний проект «Слово любові для важкохворих дітей». Гасло цього проекту – «Один вірш – одна дитяча Біблія».
Додаткову інформацію можна отримати в Українському Біблійному Товаристві за тел.: 044-501-14-91, Email: inna@ukrbs.org

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/bible/71398/

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги груз-такси круглосуточно в Киеве Смотреть онлайн турецкие сериалы Выигрывать легко, удобно и просто Казино Поинт Лото для азартных онлайн игр на сайте tankionlinehackclub.com Тур в Киев для детей всем классом - лучший вариант провести каникули для школьников!

Публикации