Всеукраїнська Рада Церков підтримала пакет законопроектів «Чужих дітей не буває»

27.06.2018 20:35 0

Всеукраїнська Рада Церков підтримала пакет законопроектів «Чужих дітей не буває»

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) підтримала пакет законопроектів «Чужих дітей не буває», розроблених Міністерством юстиції та доопрацьованих Верховною Радою до другого читання. Таке рішення глави конфесій прийняли під час засідання ВРЦіРО 26 червня після ознайомлення з основними новаціями законопроектів № 8294, № 8295 та № 8296, повідомляє ІРС.

Суть запропонованих змін представила заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко, яка пояснила зміст раніше прийнятих законів на захист прав дітей та концепцію нового пакету законодавчих змін.
За її словами, цей пакет законопроектів спрямований не лише на посилення відповідальності осіб, котрі ухиляються від сплати аліментів, але й на стимул і підтримку тих батьків, які сумлінно виконують свій батьківський обов’язок.
Так, підготовленим до другого читання законопроектом передбачається збільшення мінімального розміру аліментів та додаткові фінансові санкції до боржників, вдосконалюється порядок побачень з дитиною того з батьків, хто з нею не проживає, посилюється відповідальність за ухилення від сплати аліментів та виконання суспільно корисних робіт, встановлюються обмеження щодо перебування боржників по аліментах на державній службі.
Однією з ключових новацій законопроекту є також усунення перепон для короткострокового виїзду за кордон дитини із тим з батьків, з ким вона проживає, та спрощення порядку виїзду дитини за кордон з тим з батьків, який проживає окремо і не має заборгованості зі сплати аліментів.
Крім того, законопроектом передбачаються податкові пільги для тих батьків, які сумлінно виконують свій батьківський обов’язок, витрачають додаткові кошти на гуртки, навчання, спортивні секції та духовний розвиток дитини, а також фінансові стимули для місцевої влади, яка розвиває дитячий простір на місцях та інші важливі новації.
Очікується, що парламент розгляне зазначені законодавчі зміни вже у вівторок, 3 липня.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/71638/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить трафик на сайт Екс-депутат Житомирської міськради під виглядом клірика вимагає з людей гроші Автобусные билеты онлайн на busfor.ua: недостатки и преимущества сервиса УГКЦ створить у Коломиї комп’ютерний клас для людей похилого віку Лечебно-оздоровительный отдых в Royal Geneva Hotel

Публикации