Всеукраїнська Рада Церков привітала Зеленського із вступом на пост Президента України

20.05.2019 18:31 3

Всеукраїнська Рада Церков привітала Зеленського із вступом на пост Президента України

Головуючий у ВРЦіРО єпископ Віталій Кривицький надіслав вітання Володимиру Зеленському з нагоди інавгурації на пост глави Української держави, яка відбулася 20 травня в Києві, повідомляє Інститут релігійної свободи.

“Останні п’ять років були непростими для українського суспільства, проте і наступні п’ять років не будуть легкими: перед Україною залишаються ті самі виклики. Окрім протидії триваючій російській агресії, українське суспільство прагне побудови насправді європейської демократичної держави зі справедливим судочинством і верховенством права, заснованої на моральних цінностях”, – зазначається у вітальному листі ВРЦіРО.

Члени Ради Церков побажали Президенту Зеленському мудрості від Всемогутнього Господа, наснаги, порядних управлінців і добрих радників, “щоб використати унікальний ресурс великої суспільної довіри для історичних трансформацій на користь народу України”. Зі свого боку, ВРЦіРО висловила готовність підтримувати Володимира Зеленського на шляху позитивних змін і реформ, утвердження справедливості та миру, яких потребує наша Українська держава.

“Також ми молимося, щоб за Вашого президентства різні гілки влади, різні політичні сили разом із громадянським суспільством змогли проявити державницьку зрілість та згуртуватися задля роботи в інтересах усієї України”, – підкреслили члени Ради Церков.

Релігійні діячі також запропонували налагодити системний діалог та взаємодію на засадах партнерства між Президентом України та Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, яка представляє близько 95 % усіх релігійних громад України, зокрема православних, греко- і римсько-католицьких, євангельських протестантських, іудейських і мусульманських.

Глави конфесій очікують, що у найближчий час відбудеться особиста зустріч Президента Володимира Зеленського з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/75882/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальные изделия Adidas Ремонт выхлопных систем в Киеве Лучшее предложение от игрового клуба Электрические штабелеры: что это и зачем? Ставки на киберспорт – спортивное событие, которое стоит вашего внимания

Публикации