Всеукраїнська Рада Церков налагоджує взаємодію з реорганізованим Мінкультури

19.10.2019 18:31 0

Всеукраїнська Рада Церков налагоджує взаємодію з реорганізованим Мінкультури

Секретаріат Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій обговорив реорганізацію державного органу у справах релігій та законодавче забезпечення релігійної діяльності. Про це повідомляє сайт ВРЦІРО.

Засідання відбулося 17 жовтня 2019 року під головуванням єпископа Римо-Католицької Церкви Віталія Кривицького.

Заступник директора Департаменту у справах релігій і національностей Мінкультури Іван Папаяні та представник Офісу з розробки гуманітарної політики для України Денис Коляда розповіли про стан створення Державної служби з питань етнополітики та свободи совісті, реорганізації міністерства, впровадження "єдиного вікна" з реєстрації релігійних організацій.

Секретаріат ВРЦІРО розглянув питання про делегування представників до робочої групи для налагодження практичної взаємодії Ради Церков з реорганізованим Міністерством культури, молоді та спорту України.

Представники конфесій проаналізували публічні заходи ВРЦІРО, проведені протягом останніх місяців, та домовилися про спільні ініціативи до кінця року.

Представники Ради Церков застерегли, особливо керівників закладів освіти, вчителів і батьків, від впровадження святкування Хелловіну, як духовно небезпечної та чужої для України традиції.

Нагадаємо, напередодні Головуючий у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій зустрівся з рідними безвісти зниклих громадян, полонених і заручників, ув’язнених унаслідок російської агресії проти України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/77503/

Следующая новость
Предыдущая новость

Православные ресурсы Быстрые заработки на азартных играх Самые разнообразные игровые аппараты Вулкан Ориджиналс - оптимальный вариант для игры! Гадания онлайн стали реальностью

Публикации