Всеукраїнська Рада Церков закликає Путіна звільнити Сенцова та інших політв’язнів

02.07.2018 20:53 3

Всеукраїнська Рада Церков закликає Путіна звільнити Сенцова та інших політв’язнів

“Заради милосердя і з гуманітарних міркувань просимо прислухатися до нашого заклику і сприяти якнайшвидшому звільненню і можливості виїхати в Україну Сенцова Олега Геннадійовича, Кольченко Олександра Олександровича, Сущенко Романа Володимировича, Гриба Павла Ігоровича, Карпюка Миколи Андроновича, Клиха Станіслава Романовича, Балуха Володимира Ігоровича та інших, зазначених в доданому списку”, – зазначається у зверненні ВРЦіРО.
Цим зверненням Рада Церков долучила свій голос до голосу світової та української громадськості, голосу багатьох країн і міжнародних організацій. Глави українських конфесій сподіваються на те, що президент Росії Володимир Путін прислухаєтеся до цього заклику і зробить все від нього залежне для прийняття позитивного рішення по даному питанню.
Крім цього, за результатами засідання ВРЦіРО зробила окрему заяву з приводу погромів, спрямованих проти циган (рома).
Також Рада Церков підтримала пакет законопроектів «Чужих дітей не буває», розроблених з метою захисту прав дітей Міністерством юстиції та доопрацьованих Верховною Радою до другого читання.
Раніше ВРЦіРО звернулося до Міністерства освіти з вимогою скасувати антидискримінаційну експертизу підручників, проведення якої, як наполягає ВРЦіРО, не передбачено законодавством України.
Новим головуючим у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій на новий піврічний період став головний рабин м. Києва та України Яків Дов Блайх, президент Об’єднання іудейських релігійних організацій України.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Близкий к РПЦ телеканал «Царьград» начал кампанию в поддержку создания «Малороссии» Поисковое продвижение интернет магазинов УАПЦ обіцяє перевірку продажу монастиря Отопительные приборы для каждого дома Cazino: правильный выбор онлайн казино - залог успеха

Публикации