Всеукраїнська Рада Церков закликає владу відновити петицію проти пропаганди гомосексуалізму

13.04.2018 18:03 6

Всеукраїнська Рада Церков закликає владу відновити петицію проти пропаганди гомосексуалізму

Приводом до звернення стало видалення в ніч на 28 березня з офіційного інтернет-представництва президента України петиції № 22/042484-еп від 26.01.2018 року, яка містила прохання вжити заходів для захисту традиційних сімейних цінностей. Ця ініціатива отримала підтримку багатьох українських громадян, в тому числі Церков і релігійних організацій, які послідовно захищають в Україні сім’ю та шлюб як союз чоловіка і жінки. Станом на вечір 27 березня зазначена петиція зібрала 22837 підписів громадян України з 25 тисяч, необхідних для її офіційного розгляду.
Рішення про видалення даної петиції було ухвалене на підставі листа представника Уповноваженого Верховної Ради України Аксани Філіпішиної, яка висловила твердження про наявність у петиції “підбурювання до дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності (приналежністю до ЛГБТ-спільноти)”.
“Таке оціночне твердження посадової особи не є достатньою підставою для того, щоб позбавляти ініціаторів та підписантів Петиції права на свободу вираження своїх поглядів. І хоча окремі пропозиції цієї Петиції є дискусійними, однак це не повинно позбавляти громадян України, які опікуються майбутнім своїх дітей та питаннями сімейної політики держави, їхнього права вільно висловлювати свою думку, публічно поширювати свої погляди та ініціювати суспільні дискусії з проблематики гомосексуалізму та одностатевих відносин”, – наголошується у зверненні Всеукраїнської Ради Церков.
Релігійні діячі нагадують главі держави, що Конституція України гарантує кожному право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань (стаття 34). На їх переконання, поширення в суспільстві думок і пропозицій на захист сім’ї і шлюбу як союзу чоловіка і жінки не повинно обмежуватися державою на користь "гендерній ідеології, яка це заперечує та натомість агресивно нав’язує одностатеві стосунки, як норму".
ВРЦіРО заявляє про дискримінацію тих громадян, які виступають проти легалізації одностатевих партнерств, оскільки вони позбавляються права критикувати ці явища, у той час, як прихильники "гендерної ідеології не зазнають обмежень з боку держави. Це свідчить про вибіркове, дискримінаційне ставлення окремих посадових осіб до різних учасників суспільної дискусії стосовно державної сімейної політики, підкреслюється у зверненні".
“Громадськість України, яка вболіває за моральне і психологічне здоров’я нашого суспільства, прагне виховувати дітей в атмосфері здорової родини, а відтак не дозволить провадити в нашій державі згубні соціальні експерименти на кшталт гендерної ідеології. Ми і надалі рішуче протистоятимемо зазіханням на українську сім’ю та шлюб як союз чоловіка і жінки, використовуючи різні публічні та непублічні форми громадського волевиявлення – як голосування на виборчих дільницях, так і петиції, вуличні маніфестації та протести”, – підсумовує ВРЦіРО у зверненні до президента України.
Рада Церков очікує від президента Петра Порошенка поновлення раніше опублікованої Петиції № 22/042484-еп (автор – Танцюра В. З.) з зібраними під нею щонайменше 22837 підписами, а також вжиття заходів з метою не допущення працівниками президентської Адміністрації порушень права людини на свободу вираження поглядів під час забезпечення функціонування сервісу «Електронні петиції».
Нагадаємо, що на сайті президента України нещодавно видалили петицію проти пропаганди гомосексуалізму, яку некоректно склав протестант.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Купівля, продаж та оренда землі в Україні Старовинну ікону підмінили у церкві на Тернопільщині Как заправить картридж? Изображение природы и городов для вашего дома В УГКЦ вперше відбувається літня школа лідерів мирянських спільнот і рухів

Публикации