Всеукраїнська Рада Церков готує меморандум про взаємодію з Конференцією Європейських Церков

23.10.2017 13:41 6

Всеукраїнська Рада Церков готує меморандум про взаємодію з Конференцією Європейських Церков

Раніше ВРЦіРО вже зверталася до іноземних міжцерковних об'єднань із закликом надати сприяння у звільненні заручників, незаконно утримуваних «ДНР» та «ЛНР» на сході України. Нові звернення з цієї проблематики українські релігійні діячі вирішили спрямувати найближчим часом також і до інших міжнародних інституцій.
Члени Секретаріату ВРЦіРО також обговорили стан проходження у парламенті законопроектів № 6696 та № 6642, спрямованих на вирішення проблеми загальної перереєстрації релігійних організацій та скасування вимоги нотаріального посвідчення вже зареєстрованих статутів перед поданням їх до державного реєстратора.
Також йшлося про заходи, спрямовані на захист суспільної моралі та утвердження цінності сім’ї в українському суспільстві.
Всі ці питання стануть предметом обговорення глав конфесій, які зберуться на засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій на початку листопада.
Як повідомлялося, представники ВРЦіРО підтримали проект Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (реєстр. № 5294). Раніше Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала парламентарів прийняти законопроекти № 4952 та № 5294, спрямовані на протидію домашньому насильству, не прив’язуючи їх до ратифікації Стамбульської Конвенції через наявність до неї суттєвих зауважень.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Дизельная тепловая пушка Vitals DHС-501 Гранитные памятники и изделия декора в Киеве от производителя Неповторимые и оригинальные свадебные торты Букмекерская контора, которая предоставляет выгодные условия Переоденьте салон своего автомобиля в чехлы из экокожи

Публикации