Всеукраїнська Рада Церков готує меморандум про взаємодію з Конференцією Європейських Церков

23.10.2017 13:41 6

Всеукраїнська Рада Церков готує меморандум про взаємодію з Конференцією Європейських Церков

Раніше ВРЦіРО вже зверталася до іноземних міжцерковних об'єднань із закликом надати сприяння у звільненні заручників, незаконно утримуваних «ДНР» та «ЛНР» на сході України. Нові звернення з цієї проблематики українські релігійні діячі вирішили спрямувати найближчим часом також і до інших міжнародних інституцій.
Члени Секретаріату ВРЦіРО також обговорили стан проходження у парламенті законопроектів № 6696 та № 6642, спрямованих на вирішення проблеми загальної перереєстрації релігійних організацій та скасування вимоги нотаріального посвідчення вже зареєстрованих статутів перед поданням їх до державного реєстратора.
Також йшлося про заходи, спрямовані на захист суспільної моралі та утвердження цінності сім’ї в українському суспільстві.
Всі ці питання стануть предметом обговорення глав конфесій, які зберуться на засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій на початку листопада.
Як повідомлялося, представники ВРЦіРО підтримали проект Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (реєстр. № 5294). Раніше Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала парламентарів прийняти законопроекти № 4952 та № 5294, спрямовані на протидію домашньому насильству, не прив’язуючи їх до ратифікації Стамбульської Конвенції через наявність до неї суттєвих зауважень.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Играть на лучшие игральных автоматах 777 на сайте онлайн казино Azino 777 Что посмотреть в Керчи Вас ждут бесплатные игральные аппараты на азартном портале СлотсДок Поиск разных вакансий в Одессе Как не ошибиться, приобретая межкомнатные двери?

Публикации