Всеукраїнська проща вірних УГКЦ до Крилоса розпочалася на Прикарпатті

03.08.2019 16:28 0

Всеукраїнська проща вірних УГКЦ до Крилоса розпочалася на Прикарпатті

Божественною Літургією, яку очолив настоятель собору Воскресіння Христового в Івано-Франківську митр. прот. Юрій Новіцький,3 серпня розпочалась вже VIІІ Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої, що в с. Крилос. Присвячена проща 30-річчю легалізації УГКЦ в Україні. Про це інформує Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Вітаючи численних прочан, синкел у справах духовенства та священничих родин митр. прот. Олег Каськів, наголосив на важливості звершити духовне паломництво, адже дуже часто можна йти сотні кілометрів до якогось відпустового місця і не знайти там миру та спокою.

Всеукраїнська проща вірних УГКЦ до Крилоса розпочалася на Прикарпатті

«Вирушаючи в паломництво, йдучи цією довгою дорогою до стіп нашої Небесної Матері, просімо в Неї перш за все миру для нашої Батьківщини. Пам’ятаймо, що та молитва є Богу мила, коли вона щира, а тому перш ніж рушити цією дорогою, запросімо Пресвяту Богородицю в цю нашу прощу», - закликав священнослужитель.

Після спільної молитви присутні отці благословили паломників, окроплюючи всіх свяченою водою. Відтак, колона молільників вирушила центральною частиною міста до «дому нашої Небесної Матері».

Всеукраїнська проща вірних УГКЦ до Крилоса розпочалася на Прикарпатті

В цей же час група прочан із Бурштинського та Калуського напрямків також молились в центральних храмах Божественну Літургію та вирушили в дорогу. А з с. Голинь вперше на прощу до Крилоса вирушила колона велосипедистів. Загалом же на прощі очікується близько 30-35 тисяч молільників.

Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої триватиме до неділі, а кульмінацією її стане Архиєрейська Божественна Літургія в Крилосі, котру очолить Глава УГКЦ Патріарх Святослав.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/76730/

Следующая новость
Предыдущая новость

Казино, которое не может вам не понравиться Как заправить картридж? Диагностика состояния зубов – первый этап, который необходимо пройти перед началом лечения Комплексный подход к решению проблем со здоровьем Евроазиатский Еврейский Конгресс, учрежденный Украиной, Казахстаном и РФ, «ушел в прошлое»

Публикации