Всесвітньо відомий проповідник Нік Вуйчич допоможе українським школярам протистояти образам і цькуванню

19.03.2018 15:34 21

Всесвітньо відомий проповідник Нік Вуйчич допоможе українським школярам протистояти образам і цькуванню

29 березня 2018 р всесвітньо відомий мотиваційний спікер, християнський проповідник і засновник некомерційної організації «Життя без кінцівок» Нік Вуйчич знову відвідає Київ. На цей раз австралієць сербського походження приїде допомогти українським школярам протистояти буллінгу, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Еmmanuil.tv.

Вуйчич поділиться зі школярами-підлітками своїм досвідом вибудовування здорових відносин і взаємодій з іншими учнями, а також розповість, як знайти друзів і утримати їх.

Крім того, він проведе зустріч зі шкільним персоналом на предмет організації безпечного середовища в школі.

Буллінг (від англ. Bully - хуліган, забіяка, насильник) - психологічний терор, побиття, цькування однієї людини іншою. Згідно з дослідженням, здійсненому для UNICEF, останнім часом в Україні з буллінгом стикається 89% школярів.

Ця проблема дуже добре знайома Ніку Вуйчич, адже він був першою дитиною з інвалідністю в Австралії, який почав навчатися у звичайній школі. На власному досвіді Нік пройшов через образи і знущання від своїх однолітків. Тому намагається завдяки своїм знанням, вірі і досвіду допомогти іншим школярам уникнути буллінг.

Зустріч Вуйчича з підлітками пройде в київському Будинку дітей та юнацтва о 13:00, а з вчителями, методистами, психологами та батьками - о 15:00.

Це вже п'ятий приїзд Вуйчича в Україну і четвертий у столицю.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/70496/

Следующая новость
Предыдущая новость

Проектування будівель від фахівців Аренда мебели и инвентаря для мероприятий в Украине Онлайн-обучение на музыкальных инструментах Партнерская деятельность, предложенная в казино Вулкан Клуб СуперСлотс для азартных игроков

Публикации