Вселенський Патріархат на вашому боці, ви не будете сиротами, – представник Варфоломія

28.07.2018 11:34 6

Вселенський Патріархат на вашому боці, ви не будете сиротами, – представник Варфоломія

Представник Вселенського Патріарха Варфоломія митрополит Гальський Еммануїл у виступі на урочистостях з нагоди відзначення 1030-річчя з Дня хрещення Київської Русі-України наголосив, що Вселенський Патріархат «не полишить чад своїх українських необороненими і на призволяще кинутими».

«Вселенський Патріарх не може залишатися сліпим і глухим до звернень, які повторюються вже понад чверть століття», - наголосив митрополит Еммануїл. «Чада Української Церкви та її провідники мають право на своє місце серед Церков», - додав він.

«Материнська Церква вже винесла ухвалу 20 квітня цього року. А саме – розпочати процедуру для досягнення остаточної мети – надання автокефалії Українській Православній Церкві», - сказав Представник Вселенського Патріарха Варфоломія.

«Ми впевнені в тому, що Вселенський Патріархат на вашому боці. Ви не будете сиротами, тому що Матір-Церква знайде вихід для того, щоб долучитися до вашого поступу, вашого успіху, вашого зростання у вірі Христовій», - сказав митрополит Еммануїл.

«Ми висловлюємо надію, що Господь наш справдить і задовольнить усі ваші потреби. Хай буде з вами Боже благословення Господа нашого Ісуса Христа», - сказав митрополит Гальський Еммануїл та передав благословення українському народові від Вселенського Патріарха.

Митрополит Еммануїл наголосив на тому, що Вселенський Патріархат «не дасть тим, хто ненавидить правду, провадити свої витівки тут, в Україні». Про це інформує офіційний сайт Президента.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/constantinople_patriarchy/71989/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вдохновение Муранского стекла — виниловая плитка Tarkett Murano Вулкан казино онлайн - официальная страница wulcan.org.ua Туры в Великий Устюг на Новый Год Балкон под ключ, выгоды строительства такого балкона Основні правила обрання матрацу для свого ліжка. Різновиді та важливі критеріі

Публикации