Вперше священик УГКЦ отримав ступінь доктора з соціальної педагогіки

02.02.2018 13:26 3

Вперше священик УГКЦ отримав ступінь доктора з соціальної педагогіки

Метою дисертації було представити відновлення вчення про чесноти, подане А. МакІнтайром, і розробити теоретичну основу для виховання українських підлітків у чеснотах. У своїй дисертації о. Василь проаналізував причини, методи й середовища розвитку алкоголізму серед підлітків в Україні й те, як алкоголізм впливає на особу та суспільство. У ході дослідження священик дійшов до висновку, що основною причиною алкоголізму є брак системи виховання, яка б допомагала підліткам досягати психофізіологічної зрілості, долати життєві труднощі, розвивати життєві навички та почуватися щасливими.
Отож у завершальній частині дисертації о. Василь представив методи запобігання алкоголізму, зокрема як завдяки чеснотам можна розвивати особисті психо-фізіологічні задатки у підлітків та сприяти їх розвитку як зрілих осіб. Особливе завдання в цьому процесі відводиться сім'ї, Церкві, школі й одноліткам. За словами священика, філософсько-богословське вчення про чесноти повністю збыга із вчення про «Життєві навики», запропонованим Світовою організацією охорони здоров’я як методом запобігання психо-фізіологічним залежностям.
Беручи до уваги наукову дисертацію та її представлення, наукова комісія, очолювана ректором університету о. д-ром Мауро Мантовані, прийняла рішення надати отцю Василю Кулиняку науковий ступінь доктора соціальної педагогіки. Отець Василь Кулиняк став першим священиком УГКЦ, що отримав ступінь доктора з соціальної педагогіки.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Актуальная информация о курсах валют в Виннице Можно ли научиться делать подарки Как организовать детский праздник – руководство к действию Где заказать ритуальные услуги? Сыграйте в бесплатные игровые аппараты на сайте онлайн казино klub-Vulcan-24

Публикации