Вперше Папа Римський здійснить прощу до відомого стигматика - святого о. Піо

17.03.2018 17:35 6

Вперше Папа Римський здійснить прощу до відомого стигматика - святого о. Піо

З нагоди 100-річчя від дня появи постійних стигматів святого отця Піо з П’єтрельчіни та 50-ї річниці його народження для неба, у суботу, 17 березня 2018 р., Папа Франциск здійснить пастирський візит на південь Італії до П’єтрельчіни в дієцезії Беневенто та Сан-Джованні-Ротондо в дієцезії Манфредонія-Вієсте-Сан-Джованні-Ротондо.

До рідного містечка святого о. Піо, вірніше, до місцевості П’яна Романа, що належить до територіальної громади П’єтрельчіни, де були сільськогосподарські угіддя родини святого, Папа прибуде гелікоптером вже о 8:00 місцевого часу. Насамперед, він помолиться в каплиці святого Франциска, спорудженій біля в’язу, під яким о. Піо отримав перші тимчасові стигмати в 1910 році. Далі на площі перед молитовним залом відбудеться зустріч зі спільнотою капуцинів П’єтрельчіни та вірними. Вже о 9:00 Святіший Отець відлетить до Сан-Джованні-Ротондо.

Першим місцем, яке Наступник святого Петра відвідає в цьому місті, є «Дім полегшення страждань» – великий лікарняний комплекс, споруджений стараннями святого. З площі перед лікарнею Святіший Отець поблагословить хворих, опісля зустрінеться з пацієнтами Педіатричного Онкологічно-Гематологічного відділення.

Далі Папа прибуде до санктуарію Пресвятої Марії Благодатей, де привітається з місцевою капуцинською спільнотою, вшанує мощі святого о. Піо та відслужить Святу Месу на площі перед храмом святого Піо. Вже на 13:00 місцевого часу заплановано відліт Святішого Отця до Ватикану.

Святіший Отець Франциск – це третій Наступник святого Петра, що побуває в Сан-Джованні-Ротондо, але є першим Папою, що завітає до П’єтрельчіни. Про його ставлення до святого Отця Піо свідчить те, що під час Ювілею Милосердя відбулося перенесення його мощей до базиліки Святого Петра разом з мощами Леопольда Мандіча. Це була подія, покликана підкреслити важливість сповідника в тому, щоб нести милосердя в поранений світ. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/70471/

Следующая новость
Предыдущая новость

Критерии выбора люстр Выбор района проживания Заказ курсовой работы по выгодным условиям Инновационные грузоперевозки с "Мастер-Про": ваш надежный партнер в мире логистики Офисная мебель для руководителя - приобретайте лучшее без ограничений!

Публикации