Вперше в історії МОК запросив делегацію Ватикану на відкриття Зимових Ігор

04.02.2018 13:07 12

Вперше в історії МОК запросив делегацію Ватикану на відкриття Зимових Ігор

Вперше в історії Міжнародний Олімпійський Комітет офіційно запросив делегацію Святого Престолу взяти участь у відкритті Зимових Олімпійських Ігор, що відбудеться 9 лютого 2018 р. в Пхенчхані, Республіка Корея. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Представництво Святого Престолу представлятиме Заступник Секретаря Папської Ради в справах культури монсеньйор Мелькор Санчес де-Тока, він візьме участь як спостерігач в олімпійській сесії – щорічному загальному зібранні членів МОК, що відбуватиметься від 5 до 7 лютого.

«Відкриття Зимових Олімпійських Ігор у Пхьончхані, кілька кілометрів від кордону, що розділяє дві Кореї, наймілітаризованішого кордону світу, набуває особливого унікального символічного значення завдяки присутності спортсменів з Північної Кореї, що братимуть участь в іграх у складі єдиної команди із колегами з Південної Кореї», – зазначив священик в інтерв’ю для «L’Osservatore Romano», додаючи, що, таким чином, «тендітне олімпійське перемир’я дає смогу не втрачати надії на світ без війни, не зважаючи на триваючі конфлікти».

Символічне ватиканське представництво не лише буде присутнім на церемонії відкриття олімпійських ігор, що вже відбулось у Ріо-де-Жанейро 2016 року, але й візьме участь в засіданнях олімпійської сесії. Одночасно, взаємини дружби й співпраці між МОК і Святим Престолом, хоч і без можливості безпосередньої участі «ватиканських спортсменів» в олімпійських іграх, розвиваються через різні проекти, як от Юнацькі Олімпійські ігри, заплановані на жовтень у Буенос-Айресі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/sport/69966/

Следующая новость
Предыдущая новость

Рискуйте и получайте множество призов Широкий выбор запчастей для мотоблоков Выбор автомобильных дисков Український католицький університет проводить краудфандингову кампанію на підтримку Центру підприємництва Отличная программа для дизайн-проекта комнаты

Публикации