Вперше в Україні відбувся Молодіжний молитовний сніданок

13.04.2018 15:02 6

Вперше в Україні відбувся Молодіжний молитовний сніданок

Захід об’єднав навколо духовних цінностей та спільної молитви за Україну понад 100 учасників: керівників молодіжних організацій, молодих політиків, представників молодіжного самоврядування, молодих науковців, студенства, молодіжного крила церков і релігійних організацій.
На сцені з вітальним словом виступили заступник глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленк, міністр молоді і спорту Ігор Жданов, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба. Особливим гостем Молодіжного молитовного сніданку був Даг Берлі, співорганізатор Президентського молитовного сніданку США. Він наголосив на важливості утвердження християнського світогляду серед молодого покоління.

Зі сцени зачитувалися місця з Божого Слова та звучали молитви за сиріт, за дітей з інвалідністю, за молоді сім'ї, за духовні моральні цінності серед молодих людей, за Україну тощо. Для учасників заходу виконував музичні композиції християнський гурт “Квант”. Сюрпризом став виступ Сергія Фоменка, соліста гурту “Мандри”.
«Молитовні сніданки слугують місцем духовного єднання і порозуміння. Дуже тішить, що сьогодні зібралися молоді, амбіційні, небайдужі, позитивно налаштовані і з вірою у серці люди! Україна як ніколи потребує міцності духу та єдності дій. Тому молодим керівникам організацій, молодим політикам, науковцям, активним студентам, молодіжним лідерам церков і релігійних організацій дійсно потрібно об’єднатися та активно діяти, щоби підійняти нашу державу! Тому що молодь - це творці майбутнього України», - прокоментував подію Павло Унгурян, координатор Національного молитовного сніданку, голова МДО “За духовність, моральність і здоров’я України”.
Молодіжний молитовний сніданок завершили спільною молитвою “Отче наш”.
Нагадаємо, що молитовні сніданки проходять понад 65 років у США, Європарламенті, державах Європейського союзу та багатьох інших країнах світу. Вони слугують місцем духовного єднання і порозуміння провідних політків, урядовців, дипломатів, бізнесменів з усього світу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Детокс процедуры: польза и вред, риски мероприятий при горечи во рту Лучше товары для сада и огорода Качественная и надежная трубопроводная арматура Дипломная работа на заказ в Киеве Большой выбор мужских брогов из натуральной кожи

Публикации