«Вони не називали Україну повією", - відомий капелан звернувся до українців

01.04.2019 14:13 0

«Вони не називали Україну повією

У соціальній мережі Facebook опублікували відео-звернення священика-капелана отця Дмитра Поворотного (ПЦУ) до всіх українців.

"Є ті, що ніколи не були клоунами, хоча вони були інколи й смішними і любили пожартувати. Вони не "косили під дурника", а, залишивши свої таланти, бізнес, роботу, родину, пішли захищати Батьківщину. Вони не називали Україну повією, вони віддали за неї життя. Вони не жартували з вірою, а з повагою ставилися до віри інших, плекали свою віру і церкву. Вони не вибачалися за свій вибір захищати Батьківщину навіть перед "кадировцями", навіть коли їх різали і калічили, навіть перед пострілом в голову – вони не вибачалися. А останніми їхніми словами було – "Слава Україні!". Я священик, я – не клоун. А ви?", – запитав отець Дмитро. Про це інформує 5 канал.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/75278/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Запорожье мусульмане присоединились к тренингу «Женщины — лидеры перемен в местных общинах» Рада церков Вінниччини закликає місцеву владу і мешканців знайти компромісне рішення щодо будівництва кладовища Бездепозитные бонусы казино: как получить и использовать вознаграждения? Купить двигатель для садовой техники недорого Игумен УПЦ примет участие в вечере смеха

Публикации