Волинська єпархія УПЦ провела ІІІ Молодіжний кінофорум соціальної реклами

12.12.2017 18:34 3

Волинська єпархія УПЦ провела ІІІ Молодіжний кінофорум соціальної реклами

До форуму були представлені 16 соціальних робіт тривалістю до трьох хвилин. Голова молодіжного єпархіального відділу ієромонах Ілля (Вишневський) нагадав, що торік до участі допускались ролики більшого формату – тривалістю до десяти хвилин, і роботи мали містити у сюжеті певні моральні висновки. Цього ж року за умовами відбору зміст роликів мав бути пов’язаний із соціальною тематикою.
14 відеороликів представили до форуму волиняни, по одній роботі надіслали представники Бориспільської та Кіровоградської єпархій УПЦ. Зі слів ієромонаха Іллі, саме там нині служать випускники Волинської духовної семінарії, котрі також зацікавились проведенням цього кінофоруму та разом зі своїми «молодіжками» підготували роботи до участі у заході.
Серед інших до кінофоруму був запрошений протоієрей Степан Ярема (Луцьке районне благочиння), котрий також неодноразово представляв свої напрацювання до розгляду у мистецьких кіноконкурсах, його фільм вигравав призове місце.
Щодо цього конкурсу, то переможців у ньому не визначали. Однак всі роботи будуть виставлені на загал: для цього планується зареєструвати окремий профіль на каналі YouТube. Там будуть опубліковані всі ролики, які брали участь у кінофорумі протягом його діяльності. За необхідності, ймовірно, вони будуть титруватись англійською мовою, і дуже багато глядачів вже цікавляться тим, де можна побачити ці доробки.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Какие розетки и выключатели лучше для офиса Формы и сопутствующие материалы для садовой дорожки Большой выбор мужских брогов из натуральной кожи А вы уже знаете, где можно получить справку формы 003-В/у быстро и без проблем? Распродажа искусственных елок 2020 на sosna.kiev.ua: успей купить дешевле!

Публикации