Вогонь не пошкодив Терновий вінок Христа та інші реліквії у соборі Паризької Богоматері

16.04.2019 10:32 0

Вогонь не пошкодив Терновий вінок Христа та інші реліквії у соборі Паризької Богоматері

У Нотр-Дам де Парі знаходилися три християнські реліквії — фрагмент Тернового вінця Христа, а також священні предмети з аббатств Сен-Дені і Сен-Женев’єв. Вони не постраждали, повідомили пожежний і священик, інформує УНН.

Реліквії собору Норд-Дам де Парі, де в понеділок увечері почалася пожежа, знаходяться в безпеці. Про це з посиланням на одного з пожежників повідомляє телеканал France-Info.

О 20:20 за місцевим часом (21:20 за Києвом) співробітник екстрених служб, за його даними, заявив, що фрагмент Тернового вінця Христа, який був доставлений в собор в 1239 році, знаходиться в безпеці. Також збережена туніка короля Людовика IX Святого, уточнює Le Figaroз посиланням на представника собору.

Пізніше цю інформацію з посиланням на одного зі священиків собору, отця Фредеріка, підтвердив в Twitter журналіст видання Paris Match Ніколя Делесалль. Всі цінності, що знаходилися всередині собору, включаючи його скарбницю і терновий вінець, врятовані, написав він. Представник собору заявив виданню France-Info що реліквії лежать в скарбниці, яка не постраждала від пожежі.

У п’ятницю, 12 квітня, уточнює Le Figaro, фрагмент тернового вінця перебував в ризниці. Як вдалося врятувати священні предмети, французькі ЗМІ не пояснюють.

Представник собору Андре Фено раніше стверджував, що всі дерев’яні інтер’єри собору, швидше за все, знищені.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/75440/

Следующая новость
Предыдущая новость

Преимущества лазерной коррекции зрения Лучшая мужская обувь на любой случай Священики УПЦ відвідали полонених українських військових Музыка группы Король и Шут У храмах УПЦ КП відбувся флешмоб «Соборне многоліття», присвячний 95-й річниці Собору УАПЦ

Публикации