Владика Філарет просив священиків не коментувати ЗМІ сьогоднішню зустріч

03.06.2019 16:39 6

Владика Філарет просив священиків не коментувати ЗМІ сьогоднішню зустріч

Рішення на засіданні були ухвалені, але почесний Патріарх Філарет просив утриматися від коментарів для преси. Про це повідомляє Главком.

В понеділок, 3 червня, відбулось зібрання священників Київської єпархії ПЦУ у почесного патріарха Філарета.

Як повідомив настоятель Стрітенської каплички на Львівській площі у Києві протоєрей Сергій (Ткачук), ніхто з його учасників ніяких документів не підписував.

Він також сказав, що ніяких рішень щодо Феодосійського монастиря ухвалено не було.

Нагадаємо, сьогодні нардеп Андрій Лозовий (Радикальна партія) написав у Facebook, що сьогодні може відбутися спроба захоплення Феодосійського монастиря, котрий розташований біля Києва-Печерської лаври.

«Так, рішення були ухвалені, але святійший просив усіх утриматися від коментарів для преси», - сказав протоієрей Сергій.

Настоятель Феодосійського монастиря Макарій на запитання, від кого захищають монастир люди, які зображені на фотографії Андрія Лозового, сказав: «У Андрія Лозового сьогодні День народження. То може поїхав молитися».

Також перед цим повідомлялось, що в Феодосійський монастир після зібрання може поїхати Філарет. Але настоятель Макарій спростував це.

Нагадаємо, вчора з’явилась інформація, що почесний Патріарх Філарет скликає київських священників, начебто, з вимогою присягнути на вірність Київському Патріархату.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/76035/

Следующая новость
Предыдущая новость

УПЦ предостерегает от новой ереси — культа архимандрита Рафаила (Бараника) Глава РПЦЗ путешествует по Крыму, который считает российским Як домогтися взаєморозуміння і ефективно вирішувати чоловічі проблеми Где купить хорошие магниты? Реабилитационный центр в Киеве

Публикации