Владика Філарет подав судовий позов проти архиєпископа Євстраті (Зорі)

22.08.2019 10:29 0

Почесний Патріарх Філарет звернувся до суду з позовом про захист честі та гідності до члена Синоду ПЙЦ архиєпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія (Зорі). Про архиепископ Зоря повідомив у Facebook.
«З канцелярії митрополії мені передали, що прийшов лист з Шевченківського суду. Патріарх Філарет (Денисенко М. А.) судиться з архиєпископом Євстратієм (Зорею В.В.) про «захист честі та гідності», - повідомив він.
Архиєпископ зазначив, що раніше з цього ж приводу з ним судилися чоловічий монастир при Києво-Печерській лаврі та ТОВ «Союз православних журналістів».
«До речі, монастир МП і Товариство з обмеженою відповідальністю суди програли», - додав архиєрей.
Нагадаємо, 24 червня синод ПЦУ позбавив Філарета права управління Київською єпархією, а відповідно й контролю над місцевими храмами та монастирями. Також Православна Церква України прийняла у безпосереднє підпорядкування митрополита Епіфанія усі монастирі та храми Києва, церковних ієрархів, які до цього підпорядковувались Філарету. Хоча Філарета й залишили єпископом ПЦУ і не відлучили від служіння.
Це рішення синод ПЦУ ухвалив після проведення Філаретом «собору» для відновлення діяльності УПЦ Київського патріархату.
У той же час «відновлений» Філаретом Київський патріархат створює власний керівний орган, синод, з п’яти єпископів, яких Православна церква України відлучила від священнослужіння.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/76910/

Следующая новость
Предыдущая новость

Азартные игры и ставки Советы для обретения счастья Обменный пункт наличных в Харькове Вулкан Ориджиналс - оптимальный вариант для игры! Домашня зарядна станція для електромобіля

Публикации