Владика УПЦ КП в Криму має намір зустрітися з Балухом в СІЗО

27.03.2018 16:27 3

Владика УПЦ КП в Криму має намір зустрітися з Балухом в СІЗО

У понеділок, 2 квітня, Архиєпископ Сімферопольський і Кримський Клімент разом з адвокатом Ольгою Дінзе планують подати клопотання до суду, щоб зустрітися з українським активістом Володимиром Балухом в СІЗО. Про це 27 березня Крим.Реаліі розповів сам Климент.

«У мене була телефонна розмова з адвокатом Ольгою Дінзе. У понеділок ми плануємо зустрітися і подати клопотання до судді, щоб вона дозволила мені відвідати Балуха в СІЗО», - сказав Климент.

За його словами, при позитивному рішенні судді його все одно можуть не пустити до Балуха.

«Зараз дуже негативне ставлення до наших політв'язнів в сімферопольському СІЗО. У мене був дозвіл відвідувати Євгенія Панова (фігурант «справи українських диверсантів» - КР), але начальник СІЗО влаштував скандал з провокацією. Нібито після моїх відвідин у Євгена знаходять заборонені предмети. Допустить він мене, навіть якщо буде дозвіл суду? Я не знаю», - додав Климент.

Адвокат засудженого в анексованому Росією Криму українського активіста Володимира Балуха Ольга Дінзе повідомила, що зможе побачити підзахисного і дізнатися про стан його здоров'я повну інформацію тільки 2 квітня.

Засуджений в анексованому Росією Криму за звинуваченням у зберіганні боєприпасів український активіст Володимир Балух продовжує оголошене голодування, протестуючи проти винесеного йому вироку, однак стан здоров'я українського активіста викликає тривогу у його близьких.

Як вказують правозахисники, Балух знаходиться без зв'язку в одиночній камері під цілодобовим спостереженням, такі спеціальні умови утримання для тих, хто оголосив голодування.

14 березня підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму змінив вирок Балуху. Суддя вилучив зі звинувачення пункт про придбання боєприпасів, активіста засудили до 3 років і 5 місяців позбавлення волі в колонії-поселенні, а також штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (близько 4,6 тис. грн).

ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі будинку, де живе Володимир Балух, 90 патронів і кілька тротилових шашок.

Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію - через прапор України, який знаходився на подвір'ї його будинку.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/70607/

Следующая новость
Предыдущая новость

Все для вышивки бисером Хостинг WordPress от WPHOST – это именно то, что вам нужно Качественное оформление наружной рекламы Архієреї Української та Польської Церков відвідали Волинь, аби підтримати парафію спірного храму Качественная раскрутка сайтов с гарантией результата

Публикации