Вихованці «Центру опіки сиріт» виграли VI Світовий кубок з футболу серед дітей під опікою

01.08.2018 16:54 3

Вихованці «Центру опіки сиріт» виграли VI Світовий кубок з футболу серед дітей під опікою

29 липня на стадіоні Легія у Варшаві українська футбольна команда Копа, якою опікується «Центр опіки сиріт» Львівської архиєпархії, виграв VI Світовий кубок з футболу серед дітей під опікою (Hope for Mundial). Про це інформує Департамент інформації УГКЦ.

Як розповідають очевидці, кожна гра була особливою і неповторною. Хлопці показали гарні навички та майстерність володіння м’ячем, і в більшості випадках гра велась біля воріт супротивників. «Воротар – неймовірний молодець: обороняв ворота та давав своїй команді влучні поради. Група підтримки щоразу скандувала У-КРА-Ї-НА. Це словами не передати, це треба пережити».

З перевагою у п’ять м’ячів юні українські футболісти перемогти команди з Франції, Португалії, Тайланду, Німеччини. З росіянами зіграли в нічию, а з поляками – з рахунком 2:0. Команда Йорданії, не забивши у ворота лідерів турніру жодного м’яча, програла з рахунком 0:9. Юні футболісти показали європейцям силу і міць України, і завдяки їхнім зусиллям на стадіоні Варшави пролунав гімн України.

Працівники інформаційного порталу капеланського служіння Львівської архиєпархії привітали хлопців із перемогою, а «ЦОС» та отцю Роману Прокопцю щиро подякували за таких вмотивованих та яскравих вихованців.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/72053/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор подарков на 40 лет Онлайн ставки на футбол Ракетка для бадминтона Лучший вид заработка, это онлайн казино Нетгейм с бесплатными фриспинами Доставка вкусной и ароматной пиццы в Киеве

Публикации