Висуванець Всеукраїнської Ради Церков став радником прем’єр-міністра

08.11.2017 11:38 6

Висуванець Всеукраїнської Ради Церков став радником прем’єр-міністра

“Дуже важливо мати постійний ефективний діалог між Урядом та релігійною спільнотою. І саме з метою налагодження такого діалогу влітку під час зустрічі з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій звернувся з пропозицією внести кандидатуру позаштатного радника Прем'єр-міністра України”, – заявив Володимир Гройсман.
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) запропонувала прем’єр-міністру на цю посаду кандидатуру Олександра Зайця, який добре обізнаний з роботою ВРЦіРО, законодавчими проблемами та потребами релігійних організацій.
“Впевнений, що наші стосунки з релігійною спільнотою стануть ще більш гармонійними та ефективними!” – прокоментував це призначення прем’єр-міністр України.
Нагадаємо, що під час зустрічі з главою уряду у липні цього року члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій обговорили перелік актуальних питань державно-конфесійних відносин. Тоді прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив про готовність уряду до постійної взаємодії з релігійною спільнотою.

Заєць Олександр Васильович народився 16 лютого 1968 року. Має вищу юридичну та богословську освіту. Питаннями свободи віросповідання та державно-церковних відносин розпочав займатися з середини 1990-х років. У 2001 році разом із групою однодумців заснував громадську організацію «Інститут релігійної свободи», яку очолює до цього часу.
Працював у складі Робочої групи з питань свободи віросповідання при Секретаріаті Президента України та у складі Експертної групи з питань свободи совісті Національної ради з питань культури і духовності при Президенті України.
Пізніше працював у складі урядової Комісії з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій та Комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України, Експертної ради з питань свободи совісті при Державному комітеті України у справах національностей та релігій, Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі. У 2015-2016 роках очолював Громадську раду при МЗС України з питань співпраці з релігійними організаціями.
Є співавтором низки законодавчих ініціатив з питань свободи совісті та забезпечення діяльності релігійних організацій.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Бетономешалка - устройство и применение 3D принтер для вас Вышиванки для каждого Туристические коврики разных видов и цветов Католики і православні спільно пом'янули 74-ту річницю трагічних подій на Волині

Публикации