Виставку унікальних хрестів презентували в Києві

23.09.2017 11:26 12

Виставку унікальних хрестів презентували в Києві

У Національному заповіднику «Софія Київська» 21 вересня відкрили виставку "Християнська спадщина нашої землі", в рамках якої зібрано понад 1100 старовинних хрестів із 20 областей України. Про це РІСУ повідомив Дмитро Горєвой.

Це національні артефакти: натільні і нагрудні хрести, православні, католицькі і греко-католицькі вироби, розмаїття культової пластики з різних регіонів нашої країни.

Виставку унікальних хрестів презентували в КиєвіВиставковий проект у Софії Київській демонструє регіональні особливості хрестів, а також спільну духовну основу України: від Криму до Волині, від Карпат до Донбасу.

Унікальні експонати привезли з єдиного в Україні і Східній Європі Музею Хреста (Дніпровська область). Музей Хреста створено на базі особистих колекцій відомого дніпровського історика, археолога і дослідника старовини Віктора Векленка. Сьогодні в музеї зберігається близько 3 тисяч зразків головного символу християнства, найстарішим з яких – понад 1500 років.

Виставка триватиме з 22 вересня по 22 жовтня 2017 року за підтримки програми міського голови м. Дніпро Бориса Філатова «Культурна столиця».

Виставку унікальних хрестів презентували в Києві

Виставку унікальних хрестів презентували в Києві

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/sacral_art/68353/

Следующая новость
Предыдущая новость

Советы для обретения счастья Євреї та німці відкриють у Дніпрі виставку, присвячену геноциду ромів Возможный запрет онлайн Ирландской национальной лотереи Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов Соответствие цены качеству

Публикации